Počet návštev:

Profil

História firmy STAMA plus sa začala v roku 1992. Stavebné práce sme vykonávali v menšom rozsahu. Od roku 1995 sa stavebné práce stali našou hlavnou náplňou práce a tým sa rozširovala aj ponuka našich služieb. Zameriavali sme sa na prestavby bytových jadier a maliarske práce. V roku 1998 sme sa s rozvíjaním ponuky stavebných prác pretransformovali na spoločnosť STAMA s.r.o..

V roku 2010 sme otvorili pobočku v Senci. Náš profesionálny prístup a kvalitne zrealizované stavebné projekty nás viedli v nasledujúcom desaťročí k rozvíjaniu pôsobnosti firmy. Dnešnú štruktúru spoločností s názvom STAMA plus s.r.o. sme nadobudli v roku 2005. Výborné zázemie, skúsenosti našich pracovníkov a strojový park nám umožnili okrem rekonštrukcií a prestavieb aj realizácie stavieb na kľúč.

Nášmu zákazníkovi ponúkame stavebný projekt od 3D návrhu cez realizáciu až po finálne úpravy v interiéri hotovej stavby. Dobré referencie našej firmy s dodržiavaním zmluvných termínov nám otvorili cestu k zákazkám nielen v Turci ale aj v rámci Slovenska.

Trendom tohto obdobia, s ktorým sa stretávajú slovenské firmy, je odliv kvalifikovaných pracovných síl do zahraničia. Naša firma sa snaží vytvárať pracovné podmienky motivujúce našich ľudí pracovať doma na Slovensku. Poskytujeme prácu, ktorá vytvára kvalitné zázemie a zároveň priestor pre realizáciu a nadobúdanie ďalších vedomostí a praktických skúseností v oblasti stavebníctva.

Za našou firmou stojí už 25 rokov skúseností a desiatky zrealizovaných projektov. Snažíme sa uspokojiť zákazníkov v plnom rozsahu. Plus v názve našej firmy je synonymum kvality, znamená dobre odvedenú prácu a Vašu spokojnosť. Z tohto vyplýva aj naša filozofia:

Vaše sny a plány premeníme na skutočnosť!